Gach Catagóir

Téigh i dteagmháil

Imthacaí turntable

Baile >  Táirgí >  Imthacaí turntable

ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing

ZKLDF Sá uilleach Teagmháil Ball Sraith Turntable Bearing

Cur síos ar an Táirge:

Is é an ZKLDF Thrust Angular Teagmháil Ball Sraith Turntable Bearing a bhfuil cruinneas-innealtóireacht a chomhcheanglaíonn cumas ualach sá le dearadh teagmhála uilleach le haghaidh uainíochta réidh, beacht. Tá sé oiriúnach chun ualaí aiseach agus gathacha tromshaothair a láimhseáil.

Príomhghnéithe:

  • Beachtas-innealtóireacht le haghaidh cruinneas ard agus iontaofacht.
  • Láimhseálann ualaí sá go héifeachtach d'iarratais tromshaothair.
  • Cinntíonn dearadh teagmhála uilleach uainíocht réidh, beacht.
  • Tógtha le hábhair ardchaighdeáin le haghaidh rigidity agus cobhsaíocht.
  • Marthanacht fhadtéarmach le haghaidh feidhmíochta marthanach.

Iarratais:

Úsáidtear go forleathan i róbataic, uirlisí meaisín, trealamh uathoibrithe, innealra tromshaothair, agus feidhmeanna tionsclaíocha ginearálta ina bhfuil uainíocht agus cobhsaíocht bheacht ríthábhachtach.

Leis an innealtóireacht beachtais, cumas ualach sá, agus dearadh teagmhála uilleach, cuireann an bhfuil ZKLDF feidhmíocht eisceachtúil agus iontaofacht ar fáil d'iarratais ardfheidhmíochta.


  • Forbhreathnú
  • Paraiméadar
  • Fiosrúchán
  • Táirgí Gaolmhara
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing

Introduction7


Cód ImthacaíToisí SeachtrachaPoll Seasta
Fáinne IstighFáinne Seachtrach
dDHH12007/202007/202007/20J2007/20ad12007/20Cainníocht(3)2007/20Cainníocht(3)
Aonad: mmmmmm
ZKLDF10010018538251601361581121705.45.610165.615
ZKLDF12012021040261841591811351956.271122721
ZKLDF15015024040262141882111652256.271134733
ZKLDF20020030045302742432712152856.271146745
ZKLDF2602603855536.53453133482803658.29.315349.333
ZKLDF32532545060404153804133424308.29.315349.333
ZKLDF3953955256542.54864504884155058.29.315469.345
ZKLDF46046060070465605205634825808.29.315469.345
ZKLDF58058075090607026567006107201111.4184511.442



Introduction8

Cód ImthacaíCainníocht Scriú SeastaPoll Eastósctha SnáithithePic(1)Scriú géarú chasmhóiminteBunluchtaigh RátáilteLuas a Theorannú
Chasmhóiminte Frithchuimilte BearingAifreann
Aiseach
DinimiciúilStatach
MA(2)CaCoaLubrication Ramhar
GCainníochtCainníochtXtNMNameKNGenericNamer / nóimNMNamekg
ZKLDF10022007/20318×20°8.56725128001.64.5
ZKLDF12022007/20324×15°1472315240026
ZKLDF15022007/20336×10°1476365200037.5
ZKLDF20022007/20348×7.5°1411255016004.511
ZKLDF260212lgh -336×10°3415592012007.522
ZKLDF325212lgh -336×10°34165111010001128
ZKLDF395212lgh -348×7.5°3421414708001639
ZKLDF460212lgh -348×7.5°3425518607002150
ZKLDF580312lgh -648×7.5°6828221505004082

Is féidir linn imthacaí a sholáthar sa tsraith seo le trastomhas de níos mó ná 580mm.

Nótaí:

  1. Lena n-áirítear poill scriú nasc agus poill tharraingt siar snáithithe, a dháileadh circumferentially.

  2. Chasmhóiminte níos doichte do boltaí grád 10.9.

  3. Poill sheasta le haghaidh seaftaí agus suíocháin a bhfuil. Tabhair aird ar an bpáirc agus ar an roinnt chomhionann de na poill sheasta a bhfuil.

  4. Is féidir an luach seo a bhaint amach faoi choinníollacha oibre idéalacha.


TÉIGH I DTEAGMHÁIL

Seoladh Ríomhphoist*
Ainm*
Uimhir Theileafóin*
Ainm na Cuideachta*
Teachtaireacht*