Visos kategorijos

Susisiekite su mumis

Patefono guolis

Namon >  Produktų >  Patefono guolis

ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing

ZKLDF traukos kampinio kontaktinio rutulio serijos patefono guolis

Produkto aprašymas:

"ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series" patefono guolis yra preciziškai suprojektuotas guolis, kuris sujungia traukos apkrovą su kampinio kontakto konstrukcija, kad sukimasis būtų sklandus ir tikslus. Jis tinka sunkioms ašinėms ir radialinėms apkrovoms valdyti.

Pagrindinės savybės:

  • Preciziškai suprojektuotas taip, kad būtų užtikrintas didelis tikslumas ir patikimumas.
  • Efektyviai valdo traukos apkrovas sunkiems darbams.
  • Kampinis kontaktinis dizainas užtikrina sklandų ir tikslų sukimąsi.
  • Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių standumą ir stabilumą.
  • Ilgalaikis patvarumas ilgalaikiam veikimui.

Programos:

Plačiai naudojamas robotikoje, staklėse, automatikos įrangoje, sunkiosiose mašinose ir bendrose pramonės srityse, kur labai svarbus tikslus sukimasis ir stabilumas.

Dėl savo tikslios inžinerijos, traukos keliamosios galios ir kampinio kontakto konstrukcijos ZKLDF guolis pasižymi išskirtiniu našumu ir patikimumu didelio našumo darbams.


  • Apžvalga
  • Parametras
  • Tyrimo
  • Susiję produktai
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing

Introduction7


Guolio kodasIšoriniai matmenysFiksuota skylė
Vidinis žiedasIšorinis žiedas
dDHH1D1D2D3JJ1ad1d2Kiekis [3]d3Kiekis [3]
Vienetas:mmMmMm
ZKLDF10010018538251601361581121705.45.610165.615
ZKLDF12012021040261841591811351956.271122721
ZKLDF15015024040262141882111652256.271134733
ZKLDF20020030045302742432712152856.271146745
ZKLDF2602603855536.53453133482803658.29.315349.333
ZKLDF32532545060404153804133424308.29.315349.333
ZKLDF3953955256542.54864504884155058.29.315469.345
ZKLDF46046060070465605205634825808.29.315469.345
ZKLDF58058075090607026567006107201111.4184511.442



Introduction8

Guolio kodasFiksuotas varžtų kiekisSrieginė ištraukimo angaPikis(1)Varžtų priveržimo sukimo momentasPagrindinė vardinė apkrovaGreičio ribojimas
Guolių trinties sukimo momentasMasė
Ašiniai
DinamiškasStatinis
MA(2)CaCoaTepimas tepalu
GKiekisQuantityXtNmKNr/minNmKg
ZKLDF1002M5318×20°8.56725128001.64.5
ZKLDF1202M8324×15°1472315240026
ZKLDF1502M8336×10°1476365200037.5
ZKLDF2002M8348×7.5°1411255016004.511
ZKLDF2602M12336×10°3415592012007.522
ZKLDF3252M12336×10°34165111010001128
ZKLDF3952M12348×7.5°3421414708001639
ZKLDF4602M12348×7.5°3425518607002150
ZKLDF5803M12648×7.5°6828221505004082

Šioje serijoje taip pat galime pateikti guolius, kurių skersmuo viršija 580 mm.

Pastabos:

  1. Įskaitant jungiamąsias varžtų angas ir sriegines ištraukimo angas, paskirstytas perimetru.

  2. Priveržimo momentas 10, 9 klasės varžtams.

  3. Fiksuotos skylės velenams ir guolių sėdynėms. Atkreipkite dėmesį į guolių fiksuotų skylių žingsnį ir vienodą padalijimą.

  4. Šią vertę galima pasiekti idealiomis darbo sąlygomis.


SUSISIEKITE SU MUMIS

El. pašto adresas*
Vardas, pavadinimas*
Telefono numeris*
Įmonės pavadinimas*
Pranešimas*