Alle categorieën

Neem contact op

Lager van de draaitafel

Thuis >  Producten >  Lager van de draaitafel

ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing

ZKLDF Stuwkracht Hoekcontactkogel Serie Draaitafellager

Productomschrijving:

Het ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing is een nauwkeurig ontworpen lager dat stuwkrachtbelastingscapaciteit combineert met een hoekcontactontwerp voor een soepele, nauwkeurige rotatie. Hij is geschikt voor het hanteren van zware axiale en radiale lasten.

Belangrijkste kenmerken:

  • Nauwkeurig ontworpen voor hoge nauwkeurigheid en betrouwbaarheid.
  • Gaat effectief om met stuwkrachtbelastingen voor zware toepassingen.
  • Het ontwerp met hoekcontact zorgt voor een soepele, nauwkeurige rotatie.
  • Gemaakt van hoogwaardige materialen voor stijfheid en stabiliteit.
  • Langdurige duurzaamheid voor duurzame prestaties.

Toepassingen:

Op grote schaal gebruikt in robotica, werktuigmachines, automatiseringsapparatuur, zware machines en algemene industriële toepassingen waar nauwkeurige rotatie en stabiliteit cruciaal zijn.

Met zijn precisietechniek, stuwkrachtbelastbaarheid en hoekcontactontwerp biedt het ZKLDF-lager uitzonderlijke prestaties en betrouwbaarheid voor hoogwaardige toepassingen.


  • Overzicht
  • Parameter
  • Onderzoek
  • Verwante producten
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing

Introduction7


Dragende CodeBuitenafmetingenVast gat
Binnenste RingBuitenste ring
dDHH1D1D2D3JJ1eend1D2Aantal(3)d3Aantal(3)
Eenheid: mmMmMm
ZKLDF10010018538251601361581121705.45.610165.615
ZKLDF12012021040261841591811351956.271122721
ZKLDF15015024040262141882111652256.271134733
ZKLDF20020030045302742432712152856.271146745
ZKLDF2602603855536.53453133482803658.29.315349.333
ZKLDF32532545060404153804133424308.29.315349.333
ZKLDF3953955256542.54864504884155058.29.315469.345
ZKLDF46046060070465605205634825808.29.315469.345
ZKLDF58058075090607026567006107201111.4184511.442



Introduction8

Dragende CodeVaste schroef aantalExtractiegat met schroefdraadStandplaats(1)Draaimoment voor schroevenBasis nominale belastingSnelheid beperken
Lager wrijvingskoppelMassa
Axiale
DynamischStatisch
MA(2)CaCacaoVet smering
GHoeveelheidHoeveelheidXtNmKNomw/minNmKg
ZKLDF1002M5318×20°8.56725128001.64.5
ZKLDF1202M8324×15°1472315240026
ZKLDF1502M8336×10°1476365200037.5
ZKLDF2002M8348×7.5°1411255016004.511
ZKLDF2602M12336×10°3415592012007.522
ZKLDF3252M12336×10°34165111010001128
ZKLDF3952M12348×7.5°3421414708001639
ZKLDF4602M12348×7.5°3425518607002150
ZKLDF5803M12648×7.5°6828221505004082

Ook in deze serie kunnen wij lagers leveren met een diameter van meer dan 580mm.

Notities:

  1. Inclusief aansluitschroefgaten en intrekgaten met schroefdraad, rondom verdeeld.

  2. Aanhaalmoment voor bouten van klasse 10.9.

  3. Vaste gaten voor assen en lagerzittingen. Let op de spoed en gelijkmatige verdeling van de lagervaste gaten.

  4. Deze waarde kan worden bereikt onder ideale werkomstandigheden.


NEEM CONTACT OP

E-mailadres*
Naam*
Telefoonnummer*
Bedrijfsnaam*
Bericht*