Toate categoriile

Contactează-ne

Rulment placă turnantă

Domiciliu >  Produse >  Rulment placă turnantă

ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing

ZKLDF axială axială cu bile de contact unghiulare seria rulment rotativ

Descriere produs:

Rulmentul rotativ ZKLDF din seria ZKLDF cu bile de contact unghiulare este un rulment proiectat cu precizie, care combină capacitatea de încărcare axială cu designul contactului unghiular pentru o rotație lină și precisă. Este potrivit pentru manipularea sarcinilor axiale și radiale grele.

Caracteristici cheie:

  • Proiectat cu precizie pentru precizie și fiabilitate ridicate.
  • Gestionează eficient sarcinile axiale pentru aplicații grele.
  • Designul contactului unghiular asigură o rotație lină și precisă.
  • Construit cu materiale de înaltă calitate pentru rigiditate și stabilitate.
  • Durabilitate de lungă durată pentru performanță susținută.

Aplicaţii:

Utilizat pe scară largă în robotică, mașini-unelte, echipamente de automatizare, mașini grele și aplicații industriale generale, unde rotația precisă și stabilitatea sunt cruciale.

Cu ingineria sa de precizie, capacitatea de încărcare axială și designul unghial al contactului, rulmentul ZKLDF oferă performanțe și fiabilitate excepționale pentru aplicații de înaltă performanță.


  • Prezentare generală
  • Parametru
  • Anchetă
  • Produse similare
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing
ZKLDF Thrust Angular Contact Ball Series Turntable Bearing

Introduction7


Codul rulmentuluiDimensiuni exterioareOrificiu fix
Inel interiorInel exterior
dDHH1D1D2D3JJ1und1d2Cantitate(3)d3Cantitate(3)
Unitate:mmmilimetrumilimetru
ZKLDF10010018538251601361581121705.45.610165.615
ZKLDF12012021040261841591811351956.271122721
ZKLDF15015024040262141882111652256.271134733
ZKLDF20020030045302742432712152856.271146745
ZKLDF2602603855536.53453133482803658.29.315349.333
ZKLDF32532545060404153804133424308.29.315349.333
ZKLDF3953955256542.54864504884155058.29.315469.345
ZKLDF46046060070465605205634825808.29.315469.345
ZKLDF58058075090607026567006107201111.4184511.442



Introduction8

Codul rulmentuluiCantitate șurub fixOrificiu de extracție filetatTeren(1)Cuplu de strângere a șurubuluiSarcina nominală de bazăLimitarea vitezei
Cuplul de frecare al rulmentuluiMasă
Axial
DinamicStatic
MA(2)CaCoaLubrifiere cu unsoare
GCantitateCantitateXtNmKNr/minNmKg
ZKLDF1002M5318×20°8.56725128001.64.5
ZKLDF1202M8324×15°1472315240026
ZKLDF1502M8336×10°1476365200037.5
ZKLDF2002M8348×7,5°1411255016004.511
ZKLDF2602M12336×10°3415592012007.522
ZKLDF3252M12336×10°34165111010001128
ZKLDF3952M12348×7,5°3421414708001639
ZKLDF4602M12348×7,5°3425518607002150
ZKLDF5803M12648×7,5°6828221505004082

De asemenea, putem furniza rulmenți din această serie cu un diametru de peste 580mm.

Note:

  1. Inclusiv orificii pentru șuruburi de conectare și orificii de retragere filetate, distribuite circumferențial.

  2. Cuplu de strângere pentru șuruburi de grad 10,9.

  3. Orificii fixe pentru arbori și scaune de rulment. Vă rugăm să acordați atenție pasului și împărțirii egale a găurilor fixe ale rulmentului.

  4. Această valoare poate fi obținută în condiții ideale de lucru.


CONTACTAȚI-NE

Adresa de e-mail*
Nume*
Număr de telefon*
Numele companiei*
Mesaj*